• English Special Days

• W roku szkolnym 2023/2024 klasa 4a na lekcjach języka angielskiego uczestniczyła w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „English Special Days”.
              Projekt ten miał na celu zainteresowanie uczniów językiem obcym poprzez wprowadzanie na zajęciach języka angielskiego scenariuszy zajęć „dni nietypowych”.
              W ramach projektu zrealizowano 6 nietypowych dni:
              1.    Music Day
              2.    Santa’s Day
              3.    Pancake Day
              4.    World Book Day
              5.    Earth Day
              6.    English Language Day
              Dzięki tym zajęciom uczniowie poszerzyli zakres słownictwa i pogłębili wiedzę o otaczającym świecie. Na zakończenie projektu klasa 4a oraz nauczyciel prowadzący projekt pani Agnieszka Wierzbicka otrzymali certyfikaty.

• Klasa w Terenie

• Klasa 2b w roku szkolnym 2023/2024 brała udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "Klasa w Terenie", którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie. Głównym celem projektu było promowanie wartości edukacji na świeżym powietrzu.