• VII c *

• Witam serdecznie w nowym roku szkolnym 2024/2025

• Dzień dobry Szanowni Rodzice i Uczniowie,

za nami wakacje, które mam nadzieję, pozwoliły na dobry odpoczynek i nabranie sił do pracy :)

Rozpoczęcie roku szkolnego dla klasy VII c odbędzie się o godz. 8:00. Spotykamy się na boisku szkolnym (tu gdzie graliście w kosza podczas przerw) lub w sali gimnastycznej. Wszystko zależy od pogody.
              Następnie zapraszam na II piętro - do sali nr 29.

Rozdam w tym dniu m.in. podręczniki na cały rok szkolny, bardzo proszę aby uczniowie mieli jakieś torby/reklamówki, w których będą mogli zabrać książki. Proszę również o przyniesienie długopisu, coś zapiszemy/zanotujemy :)

W tym dniu rozdam też chętnym uczniom deklaracje zapisu na obiady  . Wypełnione deklaracje do 4.09.2024 r. należy złożyć do Pani Intendentki.
              Obiady wydawane będą od 5.09.2024 r.

Do zobaczenia :)

wych. Marzanna Baryła