• IV b *

• .

• Drodzy Uczniowie z kl. IVb,
          skończyły się wakacje, a Wy uśmiechnięci i wypoczęci podążacie do szkoły.
          Wierzę, że dla wszystkich z Was, nadchodzący rok szkolny będzie obfitował w ciekawe doświadczenia,
          wzbogaci Waszą wiedzę i umiejętności.
          Niech nauka w naszej szkole będzie dla Was wspaniałą, edukacyjną przygodą!

Wychowawczyni

Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 odbędzie się 2 września o godzinie 8:00.

Po apelu zapraszam na I piętro - do sali nr 22, gdzie otrzymacie podręczniki oraz plan lekcji.

Drodzy Rodzice,  w dniu rozpoczęcia roku szkolnego zostaną rozdane uczniom deklaracje zapisu na obiad, można je też pobrać ze strony szkoły.

Wypełnione deklaracje do 4.09.2024 r. należy złożyć do Pani intendentki.
          Obiady wydawane będą od 5.09.2024 r.

Do zobaczenia!

wychowawczyni