• Finał Wojewódzki XXIV edycji Pucharu Tymbarku

• Serdeczne gratulacje i wielkie brawa dla uczniów Naszej szkoły, którzy podczas Finałów Wojewódzkich XXIV edycji Pucharu Tymbarku w kategorii U-10 dotarli do ćwierćfinału!
              Niestety, nie przechodzimy do kolejnego etapu, ale jest to wielki sukces!

• Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

• Dnia 9.05.2024 r. W Dzierżoniowie odbyły się finały wojewódzkie w najpopularniejszym turnieju piłkarskim dzieci "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" w kategorii U-12 chłopców. Nasza drużyna nie miała szczęścia w losowaniu i trafiła na mistrzów z Głogowa, Wrocławia i Ząbkowic Śląskich. Niestety po zaciętych meczach nie udało się awansować do ćwierćfinału. Jak się okazało SMS Chrobry Głogów wygrał cały turniej i będzie reprezentował nasze województwo w finale ogólnopolskim w Warszawie. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Krystian Dudziak, Kajetan Rękas, Mikołaj Cieśla, Michał Banaszczyk, Daniel Dąbrowski, Jakub Suchecki, Hubert Szczepański, Antonina Rogan, Dawid Grondys, Antoni Roman. Gratulujemy postawy i ambitnej walki!

• Spotkanie autorskie z p. Agnieszką Urbańską

• 8 maja klasa 4c uczestniczyła w spotkaniu autorskim w Dziale Dziecięcym Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej z pisarką p. Agnieszką Urbańską, autorką książek, m.in. o Wandzi Węszynos, młodej detektywce, która bardzo lubi rozwiązywać tajemnice. Dzięki zabawom proponowanym przez autorkę, nasi uczniowie również mogli poczuć się jak detektywi, a także wcielić się w rolę młodych autorów - pomysłowych twórców zagadkowej opowieści.

• 8 maja - Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

• Dziękujemy wszystkim za życzenia w tak ważnym dla nas dniu i tygodniu jakim jest "Dzień Bibliotekarza i Bibliotek", za piękne laurki i kolorowe rysunki. Życzymy wszystkim szczęśliwego dnia, w którym nie zabraknie dobrej lektury. Niech Wasza biblioteka będzie azylem dla każdego poszukującego wiedzy i inspiracji, a książki jak słodycze - żeby zawsze mieć na nie apetyt.

• "Klasa w terenie"

• Klasa 2b w ramach ogólnopolskiego projektu KLASA W TERENIE wykonała kolejne zadanie. Dziś zabawy ruchowe na świeżym powietrzu.

• Jedziemy na wycieczkę!

• 6 maja 2024r. klasa 2a i 2c wybrały się na wycieczkę do Twierdzy Srebrna Góra. Baczność! Spocznie! Padnij! Powstań! Tak zaczęło się doświadczenie żołnierskiego życia. Pod czujnym okiem niezwykle srogiego wojaka zdobyliśmy szczególną wiedzę i umiejętności, poznaliśmy zakamarki Twierdzy Srebrna Góra, doświadczyliśmy żołnierskiej musztry.