• VI b

• WITAJ SZKOŁO!!!

Witam serdecznie
                 w nowym roku szkolnym 2023/2024!

Jest mi niezmiernie miło powitać Państwa oraz Was-drodzy Uczniowie w nowym roku szkolnym 2023/2024!

Zapraszam Was już na godz. 9.15 do sali nr 19- naszej sali i tym samym nowej pracowni językowej. O godz. 9.30 odbędzie się uroczyste otwarcie pracowni, w którym jako klasa 6b będziemy uczestniczyć.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 04.09.2022 r. o godz.10.00 na boisku szkolnym lub w razie niepogody- w sali gminastycznej. Po apelu zapraszam na krótkie powitanie z wychowawcą do sali nr 19 oraz po odbiór podręczników szkolnych (proszę o zabranie reklamówek, torb itp.).

Przyjazdy i odjazdy uczniów odbędą się według grafiku ustalonego w poprzednim roku szkolnym, który znajduje się na stronie szkoły.

W tym dniu rozdam też chętnym uczniom deklaracje zapisu na obiady, można ją też pobrać ze strony szkoły. Wypełnione deklaracje
            do 6.09.2023 r. należy złożyć do Pani Intendentki.
            Obiady wydawane będą
            od 7.09.2023 r.

Pierwsze zebranie z Rodzicami odbędzie się 11 września 2023 r. - o godz. 16.00.

Wychowawczyni

Agnieszka Sucharska