- II Szkolny Interdyscyplinarny Konkurs Wiedzy o Wodzie
- XX Powiatowy Konkurs Polonistyczny
- Szkolny Konkurs Recytatorski
- Szkolny Konkurs Matematyczny kl. I-III
- EKO-zabawka
- Azja - kontynent kontrastów i rekordów
- Szkolny Konkurs Ortograficzny kl. I-III
- Dyktando z języka angielskiego
- Konkurs Wiedzy o Azji
- Strzeliński Geniusz Matematyczny
- Szkolny Konkurs Polonistyczny
- Szkolny Konkurs Recytatorski
- Kurczaczek, zajączek czy...
- Szkolny Konkurs Recytatorski kl. I-III
- Konkurs logopedyczny
- Bystrzak Językowy
- Mistrz Ortografii
- ESKA - razem przeciw depresji
- Młodzież zapobiega pożarom
- Konkurs Recytatorski
- Literowanie w języku angielskim
- Szkolny Konkurs Mitologiczny
- Anioł 3D
- Ja i mój przyjaciel Franklin
- Mistrz Języka Angielskiego
- Szkolny Konkurs Przyrodniczy
- Najlepszy znawca baśni
- Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa
- Kartka okolicznościowa
- Szkolny Konkurs Matematyczny
- Konkurs plastyczny - Pomocna dłoń
- Konkurs o Ziemi Strzelińskiej
- Portret Tadeusza Kościuszki
- Zakładka do książki
Szkolny Konkurs Matematyczny
W dniu 28 listopada 2023 r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny w klasach IV-VIII. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach: dla klas IV- VI oraz VII-VIII. Zwycięzcy będą reprezentować naszą szkołę na szczeblu powiatowym.
Wyniki Szkolnego Konkursu Matematycznego dla klas 4-6
I MIEJSCE Forgiel Mateusz - 21 p
II MIEJSCE Trybuła Mateusz - 18 p
III MIEJSCE Maziak Jan - 17 p
Siedlarz Tomasz –16 p
Maga Alina –14 p
Stefanko Julia – 14 p
Suchecki Jakub – 14 p
Korytyński Wojciech – 14 p
Wnuk Igor – 13 p
Broda Arkadiusz – 13 p
Korgul Paulina – 13 p
Ferenc Paulina – 13 p
Konopski Sebastian – 13 p
Jurewicz Jan – 12 p
Ptasiński Nikodem – 12 p
Stasieńsko Mikołaj – 11 p
Roman Dawid – 11 p
Rogan Antonina – 11 p
Kasperowicz Igor – 10 p
Strent Wiktor – 10 p
Jasińska Amelia – 10 p
Rękas Gracjan – 9 p
Stój Gabriel – 9 p
Kasprzyszak Oliwia – 7 p
Wanowski Franciszek – 7 p
Bensz Hanna – 6 p
Wyniki Szkolnego Konkursu Matematycznego dla klas 7- 8
I MIEJSCE Sobczyk Mikołaj - 14 p
II MIEJSCE Woroniecki Piotr – 13 p
III MIEJSCE Olejniczak Nina – 12 p
Hermans Jan – 10 p
Zając Jakub – 9 p
Kowalczyk Dawid – 9 p
Cal Jakub – 9 p
Szczepaniuk Filip – 8 p
Skuballa Konrad – 7 p
Brzyska Antonina – 7 p
Filończyk Bartosz – 6 p
Sekuła Hanna – 6 p
Andrasiewicz Piotr – 6 p
Borowicz Mieszko – 5 p
Goszka Agata – 5 p
Kaszuba Oskar – 5 p
Artem Konon – 4 p
Widelski Aleksander – 4 p
Gil Maciej – 3 p