• Czytelnicto - program

• Realizacja

Nowości książkowe w bibliotece - odsłona 1
               Oto nowości książkowe zakupione do biblioteki szkolnej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Zakup był konsultowany ze społecznością uczniowską, rodzicami, nauczycielami, Działem Dziecięcym Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Strzelinie oraz Dolnośląską Biblioteką Pedagogiczną filia w Strzelinie. Łącznie 169 książek

Nowości książkowe w bibliotece - odsłona 2
               Oto nowości książkowe zakupione do biblioteki szkolnej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Zakup był konsultowany ze społecznością uczniowską, rodzicami, nauczycielami, Działem Dziecięcym Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Strzelinie oraz Dolnośląską Biblioteką Pedagogiczną filia w Strzelinie. Łącznie 125 książek.

Nowości książkowe w bibliotece - odsłona 3
               Oto nowości książkowe zakupione do biblioteki szkolnej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Zakup był konsultowany ze społecznością uczniowską, rodzicami, nauczycielami, Działem Dziecięcym Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Strzelinie oraz Dolnośląską Biblioteką Pedagogiczną filia w Strzelinie. Łącznie 555 książek.