• VIII a

• Ogólne wiadomości

Dzień dobry Szanowni Rodzice i Uczniowie,

za nami wakacje, które mam nadzieję, pozwoliły na dobry odpoczynek i nabranie sił do pracy :) a przed nami ostatni rok współpracy klasowej :)

Rozpoczęcie roku szkolnego dla klasy VIII a odbędzie się o godz. 10:00. Spotykamy się na boisku szkolnym (tu gdzie graliście w kosza podczas przerw) lub w sali gimnastycznej. Wszystko zależy od pogody.
            Następnie zapraszam na II piętro - do sali nr 30. W tym roku również, to będzie nasze królestwo :)

Rozdam w tym dniu m.in. podręczniki na cały rok szkolny, bardzo proszę aby uczniowie mieli jakieś torby/reklamówki, w których będą mogli zabrać książki. Proszę również o przyniesienie długopisu, coś zapiszemy/zanotujemy :)

Przyjazdy i odjazdy uczniów odbędą się według grafiku ustalonego w poprzednim roku szkolnym, który znajduje się na stronie szkoły.

W tym dniu rozdam też chętnym uczniom deklaracje zapisu na obiady. Wypełnione deklaracje do 6.09.2023 r. należy złożyć do Pani Intendentki.
            Obiady wydawane będą od 7.09.2023 r.

Do zobaczenia :)

................................................................................................................................................................................

Już dziś serdecznie zapraszam Państwa na pierwsze spotkanie z wychowawcą, które odbędzie się  11 września 2023 r. - o godz. 16.00.

Życzę Uczniom wielu sukcesów, a Państwu  zadowolenia z osiągnięć swoich dzieci.

Do miłego zobaczenia!

Wychowawczyni