• VII c

• Wrzesień

• Najważniejsze wydarzenia we wrześniu​​​​​​​

1. 07.09.2023 r. - obiady

2. 11.09.2023 r. - zebranie z rodzicami godzina 16.00, sala nr. 27 (obecność obowiązkowa, w przypadku nieobecności proszę o kontakt i umówienie spotkania)

3. 12.09.2023 r. - zebranie Rady Rodziców

4.  W roku szkolnym 2023/2024 wszystkie klasy 1-8 uczestniczą w obowiązkowych zajęciach basenowych (raz w miesiącu).

5. Nasza Czwórka przystąpiła do akcji Lidla  Szkoły pełne Talentów, której celem jest wspieranie talentów uczniów i zmobilizowanie lokalnej społeczności do wsparcia działań szkoły.
            Wspólnymi siłami możemy  pozyskać sprzęt sportowy,  elektroniczny, gry planszowe  i inne wspaniałe nagrody dla naszych dzieci.
            Akcja trwa od 1 września 2023 r. do 5 listopada 2023r.
              JAK TO DZIAŁA?
            1. Należy zrobić zakupy w Lidlu za minimum 50 zł (w tym co najmniej 1 warzywo lub 1 owoc)
            2. Przy kasie odbieramy kupon Talenciaka.
            3. Talenciaka trzeba przynieść do szkoły i wrzucić do oznaczonego pudełka
            Pudełka znajdują się  na parterze (naprzeciwko wejścia głównego) oraz na I piętrze ( w bibliotece szkolnej)
            4. Można również samodzielnie zeskanować kod QR  z TALENCIAKA na stronie internetowej (należy pamiętać, aby przypisać kupon do PSP nr 4 w Strzelinie)
            Serdecznie zachęcamy do aktywnego włączenia się w akcję.
            Wspólnie wspierajmy talenty naszych dzieci!