Za nami dziesięć miesięcy wytężonej pracy, zdobywania wiedzy, odkrywania talentów i budowania pięknych przyjaźni. 26 czerwca, oficjalnie zamknęliśmy kolejny rozdział - uczniowie klas I-IV uroczyście pożegnali rok szkolny i powitali upragnione wakacje!
Pani Dyrektor Alicja Porada w ciepłych słowach zwróciła się do uczniów oraz rodziców, a następnie oddała głos zaproszonym gościom. Swoją obecnością uświetnili naszą uroczystość: p. Mariusz Kunysz - Wiceburmistrz Miasta i Gminy Strzelin, p. Ireneusz Szałajko - Przewodniczący Rady Miejskiej Strzelina, p. Iwona Mazur - Przewodnicząca Rady Rodziców.
Kolejnym punktem naszego spotkania było wręczenie nagród uczniom, którzy w tym roku szkolnym osiągnęli najwyższe wyniki w nauce oraz zachowaniu. Doceniona i nagrodzona została również 100% frekwencja.
Do zobaczenia po wakacjach!
